fbpx

Oferty pracy

Czy dobrze prosperujesz w dynamicznym, szybkim środowisku startowym? Czy jesteś zorganizowanym samozatrudnieniem, który lubi pracować samodzielnie, ale także jako część małego, zwinnego zespołu? Czy potrafisz łatwo pogodzić wiele projektów i obszarów odpowiedzialności? Czy masz Mojo? Jeśli to Cię opisuje, czytaj dalej!

KONTEKST FIRMY

Keto-Mojo jest niezależną firmą z siedzibą w Napa Valley, założoną na zasadzie udostępniania ketogenicznego stylu życia dostępnym, przystępnym i przyjemnym dla milionów ludzi, którzy mogą skorzystać z tego stylu życia. Robimy to, dostarczając narzędzia i informacje, których ludzie potrzebują, aby przestrzegać cudownie wzbogacającej diety ketonowej. Założyciele i przedsiębiorcy firmy Dorian Greenow i jego żona Gemma Kochis osobiście doświadczyli niesamowitych korzyści zdrowotnych i odchudzających wynikających z ketogenicznej diety i stylu życia, które zainspirowały ich do stworzenia Keto-Mojo.

Firma rozpoczęła działalność jesienią 2017 r., Oferując podstawowe narzędzie do osiągnięcia sukcesu w ketogenicznym stylu życia - zestawy do pomiaru stężenia ketonów i glukozy we krwi, które były bardziej przystępne cenowo i dokładniejsze niż jakikolwiek inny na rynku, wspierane dożywotnią gwarancją. Firma i nasze zestawy liczników zostały szybko przyjęte przez wpływowych i edukatorów w społeczności ketogenicznej, a wzrost sprzedaży znacznie wyprzedził wszystkie prognozy. A zestawy liczników to dopiero początek. Rozszerzamy naszą ofertę i rozszerzamy działalność międzynarodową. Dołączenie do naszego zespołu jest okazją, aby wejść na parter ekscytującej firmy typu start-up, złożonej z pełnych pasji i innowacyjnych członków zespołu.

ZASADNICZE WARTOŚCI

  • ZASOBY: Jesteśmy startupem i wszyscy nosimy wiele czapek. Czego nie wiemy, idziemy i wymyślamy. Jesteśmy kreatywnymi rozwiązującymi problemy.

  • WSPÓŁPRACA: Nie możemy współpracować codziennie w jednym biurze, ale ściśle współpracujemy, aby osiągnąć nasze cele. Ważny jest wzajemny szacunek, współpraca i komunikacja.

  • ZABAWA: Mówimy poważnie o tym, co robimy, ale nie traktujemy siebie zbyt poważnie. Lubimy się dobrze bawić i zachować równowagę między pracą a życiem prywatnym. Prowadzenie stylu życia keto nie jest wymogiem dla wszystkich pozycji, ale jest preferowane.

Aktualne oferty pracy

Opis pracy

Ta pozycja wymaga silnej wiedzy na temat obsługi klienta, umiejętności organizacyjnych, dedukcyjnego rozumowania i umiejętności dyplomacji. Poszukujemy samozatrudnionego, przyjaznego dla ludzi, zorientowanego na szczegóły osobnika z silnym praktycznym zrozumieniem stylu życia Ketogenic.

Język: Biegła znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego
Lokalizacja: Ta pozycja działa zdalnie z domowego biura około 5 dni w tygodniu, najlepiej we wschodniej lub atlantyckiej strefie czasowej.
Optymalny harmonogram: Sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek i środa 8–17 AST
Wynagrodzenie: Zakontraktowane co godzinę

Bardzo pożądana jest pewna elastyczność w godzinach w zależności od potrzeb firmy.

Obowiązki

  • Twórz i utrzymuj wszystkie aspekty operacji na kontach klientów, w tym składanie, edytowanie i śledzenie zamówień i wszelkich zwrotów
  • Rozwiązuj problemy klientów za pośrednictwem czatu, poczty e-mail, telefonu lub kanałów mediów społecznościowych
  • Pracuj nad znalezieniem rozwiązań zadowalających zarówno dla klienta, jak i firmy
  • Rozwiąż problemy z produktem i informacjami
  • Wykorzystaj kreatywne taktyki rozwiązywania problemów
  • Upewnij się, że wszystkie obawy klientów są rozwiązywane w sposób terminowy i profesjonalny
  • Wykaż się empatią, zrozumieniem i ciepłem w rozwiązywaniu problemów i pytań klientów
  • Oceniaj i skutecznie ustalaj priorytety potrzeb klienta, abyś mógł przekazać wykształcone rekomendacje dotyczące produktu
  • Przekraczając oczekiwania każdego klienta, staramy się uzyskać 5-gwiazdkowe recenzje od wszystkich naszych klientów
  • Pracuj autonomicznie, wielozadaniowo, a także bądź solidnym graczem zespołowym
  • Koordynacja z zespołami ds. Marketingu i operacji biznesowych
  • Weź udział w cotygodniowym spotkaniu zespołu Zoom (telekonferencja)

Doświadczenie i kwalifikacje

  • Preferowany stopień naukowy
  • Ponad 2-letnie doświadczenie w obsłudze klienta
  • Wymagana jest dwujęzyczność w języku hiszpańskim
  • Silne umiejętności pisania i mówienia w języku angielskim i hiszpańskim
  • Sprawdzona zdolność do tworzenia i utrzymywania profesjonalnych relacji z klientami
  • Wyjątkowe umiejętności rozwiązywania problemów / rozwiązywania problemów i słuchania
  • Pełne zrozumienie procesu ketozy i ketonów krwi i glukozy
  • Praktyczna wiedza na temat testowania za pomocą ketonu i glukometru
  • Specjalistyczna wiedza na temat systemu liczników Keto-Mojo
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Potrafi samodzielnie ustalać priorytety i wykonywać wiele zadań jednocześnie dbając o szczegóły
  • Chęć rozwoju w szybkim tempie
  • Życie w stylu keto nie jest wymogiem, ale jest preferowane
  • Znajomość komputera: Mac lub PC, Microsoft Suite
  • Pomocna jest znajomość następujących platform:
    • Obsługa klienta: Gorgias i Air Call
    • Sprzedaż: Shopify, Amazon, eBay
    • Media społecznościowe: Facebook, Instagram, Twitter
    • Komunikacja zespołowa: Slack, poniedziałek.com, Zoom
  • Silne połączenie z Internetem

Atrybuty i wartości

  • Pomysłowy: Na początku wszyscy noszą wiele czapek. Rozumiemy, czego nie wiemy. Jesteśmy kreatywnymi rozwiązującymi problemy.
  • Współpraca: Nie możemy współpracować w jednym biurze, ale ściśle współpracujemy, aby osiągnąć nasze cele. Ważny jest wzajemny szacunek, współpraca i komunikacja.
  • Zabawa: Poważnie podchodzimy do tego, co robimy, ale nie traktujemy siebie zbyt poważnie. Ważne jest, aby zachować równowagę między pracą a życiem prywatnym.
  • Słuchacz pacjenta: Ważne jest, aby słuchać i dać klientowi możliwość pełnego wyrażenia swoich potrzeb. Musimy upewnić się, że są w pełni usatysfakcjonowani, zanim się z nimi zakończą.
cta-booklet

Nie ma cię na naszej liście mailingowej?
Zarejestruj się, a otrzymasz 3 proste, smakowite przepisy kulinarne na kolację w stylu keto-Mojo!

W Keto-Mojo wierzymy w dzielenie się - dzielenie się ważnymi wiadomościami społeczności keto, nauką i badaniami, wspaniałymi przepisami keto, produktami, które kochamy, oraz profilami osób, które nas inspirują.

Dołącz do naszej społeczności już teraz i uzyskaj 3 wyjątkowe przepisy, których nie ma na naszej stronie.

Show Buttons
Hide Buttons
X